Imadium

Dlaczego przegląd kasy fiskalnej kosztuje?

Email Drukuj

Zdarza się, że gdy serwisant wchodzi do sklepu, by zrobić przegląd kasy fiskalnej, słyszy komentarz: Przyszedł krwiopijca... Niestety w opinii podatnika ta czynność, jest określana jako: nic nie zrobił a pieniądze wziął. Od strony serwisu inaczej to oczywiście wygląda. Koszt przeglądu to nie tylko fizyczny moment odwiedzenia sklepu i sprawdzenia kasy. Faktycznie jest to koszt utrzymania serwisu, odbycia szkolenia i odnowienia uprawnień w serwisie centralnym, podzielony na liczbę kas. I z tej wyliczanki wynika, że sam serwis, bez sprzedaży nowych urządzeń, nie ma szans na przetrwanie. 

By wilk był syty i owca cała wymyśliliśmy Program Partnerski, który daje możliwość gratisowego przeglądu rocznego w zamian za co najmniej dwa skuteczne polecenia. Koszty utrzymania serwisu pokrywamy wówczas z marży z sprzedaży urządzeń. Zatem drogi kliencie, zamiast złorzeczyć na wysokie koszty rozejrzyj się, kto w Twoim otoczeniu będzie wkrótce musiał zadowolić fiskusa i kupić/wymienić kasę?


 

Komentarze 

 
#2 Odp.Katarzyna 2014-02-25 13:36
Cena przeglądu i zakres czynności zależy od serwisu, który... zazwyczaj można zmienić (w ramach tego samego serwisu centralnego), co chyba warto zrobić w Pana przypadku, Panie Marcjanie...
Cytować
 
 
#1 Jaki pomysłowy dobromir!Marcjan 2014-02-25 11:57
Odpowiedź nabrała by sensu gdyby serwisant podczas przeglądu szukał usterek całego urządzenia i jak sie rozumie naprawiał je w ramach wizyty serwisowej. TAK SIE JEDNAK NIE DZIEJE bowiem on skupia sie wyłącznie na tych częściach oraz podzespołach, których wadliwe działanie mogłoby wpłynąć na nieprawidłowe wyliczenie należnego podatku.
A przegląd techniczny to kolejne 150-250 zł + koszty naprawy. Booosko!
Cytować
 

Dodaj komentarzCreated by SoftMatrix